CELULITIDA - Mezoterapie

Provozní doba
Po8:00 - 15:00
Út, St, Pá 8:00 - 12:00
Termíny se přizpůsobují časovým možnostem zákazníka

Provozovatel
SUDAMed
Moskevská 648
470 01 Česká Lípa
tel: 487 520 299
sudamed@clnet.cz

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek
Aquaforéza
Aquaforéza

AquaforézaTM neboli neinvazivní MezoterapieTM

     Mezoterapie je hlavně v zahraničí jedním z populárních způsobů redukce projevů celulitidy. Vlastní terapie spočívá v mnohočetné injekční aplikaci léčivých látek do kůže a podkoží. Metoda je velmi účinná, avšak nevýhodou jsou všechna rizika spojená s invazivním zákrokem.

     Metoda nazývaná Neinvazivní MezoterapieTM je díky zcela nové patentované technologii AquaforézaTM zcela bezbolestným a vysoce efektivním způsobem léčby celulitidy založeným na kombinaci biostimulačního laseru a speciálních elektrických impulzů. AquaforézaTM cíleně ovlivňuje narušené procesy v léčené oblasti jako je mikrocirkulace, lymfatická cirkulace, krevní zásobení, spalování tuků a také tvorba kolagenu. Celkově tedy povzbuzuje lokální metabolismus.

V boji proti vráskám AquaforézaTM podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, hydratuje, zpevňuje a celkově oživuje pokožku obličeje, krku a dekoltu.

     Kompletní Aquforézní péče zahrnuje 10 sezení. Každé jednotlivé sezení trvá přibližně 50 minut, má pro klientky příjemný průběh a oproti invazivním metodám nevyžaduje rekonvalescenci. První významné výsledky je možno pozorovat po 5. až 6. sezení. Prvních několik sezení je doporučeno provádět v krátkém sledu, další v týdenních intervalech. Celulitida je degenerativní pokračující proces v tkáních, proto je vhodné opakování části nebo celé kůry minimálně 1x ročně.

Vlastní proces terapie zahrnuje celkem 4 fáze:

  1. fáze - biostimulační laserová terapie
  2. fáze - aktivní transport účinných látek do podkoží
  3. fáze - svalová tonizace
  4. fáze - lymfatická stimulace

     Při laserové terapii se využívá kombinaci červeného a infračerveného laserového světla, které se aplikuje rovnoměrně na celou plochu léčené oblasti prostřednictvím tzv. ,,laserové sprchy". V této fázi dochází ke zvyšování spotřeby kyslíku a glukózy v buňce, tím se zlepšuje výživa, zvyšuje se enzymatická aktivita v podkoží, aktivuje se tvorba kolagenu a dlouhodobě se zdokonaluje odstraňování metabolitů z podkoží.
     Při druhé fázi se transportují účinné látky do podkožních tkání za pomoci elektrických impulsů. AquaforézaTM využívá vždy pouze maximální tolerované intenzity proudů nastavené dle individuálních pocitů každé klientky.
     Prostřednictvím aplikace speciálních proudů ve 3. fázi dochází ke zlepšení prokrvení a k aktivizaci a tonizaci svalových vláken.
     V závěrečné fázi terapie dochází díky stimulaci svalové mikropumpy ke zvýšení žilního odtoku a lymfatické drenáži. Tím se zdokonalí prokrvení ošetřované tkáně, zvýší se metabolický obrat a transport odpadních látek a sníží se tkáňový otok.


© 2010 SUDAMed Všechna práva vyhrazena.